Vaikų namelis su čiuožykla priežiūra

Ypač populiarėjant mediniems vaikų namelis su čiuožykla Lietuvoje, dažnai sulaukiame klausimų kaip gi vis dėl to prižiūrėti juos ir kaip paruošti žiemai tinkamai, kad atėjus pavasariui vėl galėtumėte juo džiaugtis. Šioje temoje taip pat apžvelgsime ir namelio priedų atnaujinimą.

Vaikų namelis su čiuožykla

Medinių namelių apsauga aplinkos poveikiui prasideda nuo jo įsigijimo. Gamintojai namelį nudažo, arba bent jau impregnuoja pirmam sezonui. Kad surinkus būtų galima iškart mėgautis nameliu ir nereiktų sukti galvos kur pirkti dažų ar kitų apsaugos priemonių medienai. Medinis namelis vaikams rekomenduojame pakelti nuo žemės / žolės. Kadangi tose vietose medinis namelis kur turės kontaktą su žole sunkiau ventiliuosis ir ilgiau bus drėgnas. Drėgmė nameliui kenkia, todėl reikėtų užkirsti kelia iš anksto ir namelį surinkinėti pakeliant jį nuo žemės, dedant ant trinkelių ar plytelių. Taip užbėgsite įvykiams už akių ir būsite tikri jog namelis bus tinkamai įrengtas jūsų kieme.

Vaikų namelis su čiuožykla mediena dažniausiai yra pušis ir eglė, todėl ją rekomenduojama kas metus atnaujinti. Norint kad medinis namelis tarnautų ilgiau, artėjant žiemai arba pasibaigus sezonui rekomenduoti namelį pašveisti su švitriniu popieriumi, bei impregnuoti arba užtepti vieną sluoksnį dažų. Tokiu būdų atnaujintas dažų ar impregnanto paviršius užtikrins jog namelis žiemos metu nebus paveiktas aplinkos poveikių ir sniegas jam bus nebaisus.

Vaikų namelis su čiuožykla priedus žiemos metu galima palikti lauke. Kadangi vaikai net ir žiemą lekia į namelį bent trumpam papramogauti kol nesušąla, nes žiemos metu ženkliai daugiau praleidžia laiko namie nei gryname ore. Jeigu namelį laikote sodyboje, tuomet dėl saugumo rekomenduojame išmontuoti čiuožyklą, bei sūpynės ir kitus lengvai nuimamus priedus. Kad ilgapirščiams nebūtų „lengvo grobio“ o jūs būsite tikri, jog atėjus vasaros sezonui galėsite mėgautis nameliu kaip nauju.

Kiekvienas medienos produktas kuris eksploatuojamas lauke reikalauja priežiūros, medinis namelis neišimtis.

Todėl apibendrinant: rekomenduotina medinį namelį impregnuoti arba dažyti vieną kartą metuose. Jeigu namelį laikote sodyboje ir tik vasara joje būnate, numontuoti čiuožykla ir kitus priedus. Vadovaujantis šiomis paprastomis taisyklėmis būsite tikri jog namelio tarnavimo laiką prailginsite ilgam.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *